The Mariners by tento rok neměli ignorovat Shortstop Free Agent Market

0
The Mariners by tento rok neměli ignorovat Shortstop Free Agent Market

Tato minulá offseason obsahovala super třídu shortstopů volných hráčů: Corey Seager, Carlos Correa, Javier Baez, Trevorův příběh a Marcus Semien. Nicméně velmi brzy v offseason, pouhý týden po skončení World Series, Mariners prezident baseballových operací Jerry Dipoto veřejně oznámil, že je nepravděpodobné, že by byli velkými hráči v této aréně. Úřadující zkratka JP Crawford Bylo mu řečeno, že na této pozici pro klub zůstane, bez ohledu na to, co se říkalo. I když to teoreticky ponechalo dveře otevřené pro jednoho z těch shortstopů, aby mohl hrát na jiné pozici, jako je druhá základna, nestalo se tak.

Aby oslovili své střední vnitřní pole, udělali mnohem skromnější krok. Koncem listopadu, těsně před výlukou, získali Mariners Adam Frazier od Padres. Frazier nebyl tak vzrušující pickup, jako by byl jeden z těch volných hráčů, ale přesto byl rozumným přírůstkem. Jeho levoruká pálka znamenala, že on a vypínač Abraham Toro mohl vytvořit druhou základní četu. Frazier také umí hrát outfield, což mohl udělat v případě, že by se Toro prosadil jako každodenní volba na základním kameni. M si ušetřili svůj velký volný hráč pro střídání, podpis Robbie Ray na pětiletý obchod v hodnotě 115 milionů dolarů.

Nyní, ve dvou třetinách sezóny, je spravedlivé přemýšlet, zda se tento přístup vyplatil. Frazier prožil z velké části zklamání, protože nedokázal navázat na svůj silný rok 2021. Loni dosáhl 0,305/0,368/,411 za wRC+ 114, což naznačuje, že jeho celková ofenzivní produkce byla 14 % nad průměrem ligy. Letos se však propadl na linii .246/.309/.315, wRC+ 85. Toro je na tom ještě hůř, s odpalovou linií 0.180/.239/.322 v tomto roce za wRC+ 61 Celkově za rok vyprodukovali druzí hráči v Seattlu 0,7 fWAR, což je značka, která se řadí na 22. místo mezi týmy hlavní ligy.

Co se týče pozice shortstop, Crawford tam drtivou většinu času získal Dylan Moore pár startů v průběhu sezóny. Crawford začal svižně a do konce dubna zasáhl .360/.449/.573 třemi homeruny. Nedokázal to však udržet, zasáhl .231/.301/.304 a v tomto rozpětí přidal jen další dva homery. To znamená, že jeho celková odpalová linie je 0,257/,333/,358, což je dost dobré na 105 wRC+, které je stále nad průměrem, i když v tuto chvíli klesá již více než tři měsíce v řadě.

Existují také otázky týkající se jeho obhajoby zde v roce 2022, přičemž pokročilé metriky nesouhlasí s jeho prací v roce 2022. Defensive Runs Saved ho má letos zatím na plus-3, což je pokles oproti loňským osmi, i když by mohl potenciálně zacelit určitou mezeru v posledních několika měsících sezóny. Ultimate Zone Rating ho má na 1,3, což je zlepšení oproti loňským 0,8, ale za tempem 2,5, které získal ve zkrácené sezóně 2020. Outs Above Average je nejvíce medvědí a dává Crawfordovi letos zatím -7, poté, co mu dal nulu v loňském roce a šest v roce 2020. Kombinované, Mariner shortstopy vyprodukovaly 1,6 fWAR v sezóně, což je známka, která je 17. na majorech.

Podprůměrná produkce z obou středních pozic v poli jistě není ideální, ale šance týmu nezdecimovala. Mariners jsou na tom 59:51, momentálně drží poslední místo v americké lize na divokou kartu, ale s Orioles a Guardians jen pár zápasů zpět a oba kluby Sox těsně za nimi. M’s se snaží dostat do play-off poprvé od roku 2001 a prolomit nejdelší aktivní posezónní sucho v lize, i když možná až v posledních dnech sezóny budeme vědět, zda uspějí nebo ne.

Ať už to sucho překoná, nebo ne, Seattle by mohl chtít letos v zimě přemýšlet o tom, že by se více zapojil do trhu s krátkými zastávkami. Mariners se zavázali Crawfordovi na prodloužení o 46,15 milionů dolarů těsně před úvodním dnem, takže si určitě udrží pravidelnou roli. Existuje však důvod pro prozkoumání trhu s krátkými zastávkami a zvážení přesunu Crawforda přes pytel. Letos v zimě je tu další silná shortstop třída, přičemž Correa pravděpodobně odstoupí od smlouvy s Twins a znovu vstoupí na otevřený trh. Xander Bogaerts široce se očekává, že se také odhlásí. Pak je tu také Trea Turnerová a Dansby Swansonkteří jsou každý ve své poslední sezóně pod kontrolou klubu. Frazier také míří do volného hraní, které bude odečítat od už tak slabého mixu ve středním poli.

Žádný z těchto hráčů nebude levný, ale Seattle by měl zvážit výplatu. Za prvé, pokud vynechají tyto čtyři, je pravděpodobně pátá nejlepší možnost José Iglesiaskterý má skvělou sezónu, ale nepochybně je na nižší úrovni než ti ostatní. Za další věc, Mariners mají výplatní prostor, aby to zvládli. Klub vedl letos podle Opening Day výplatní pásku ve výši 104 milionů dolarů Baseballové smlouvy Cot. To je daleko od nejvyšších výdajů klubu, protože v letech 2016-2019 byly v rozmezí 140–160 milionů dolarů. Výplata v příštím roce bude podle odhadu pouze asi 67 milionů USD Zdroj rozpisu. To nezahrnuje platy hráčů způsobilých k arbitráži, ale to nepřidá žádnou obrovskou částku. louisův zámek je pravděpodobně jediným hráčem ze skupiny, který dostane v příštím roce významný plat, pravděpodobně se dostane do osmiciferných hodnot poté, co letos vydělal 7,35 milionu dolarů.

Také by neměly mít příliš mnoho dalších děr k řešení. Všech šest jejich kandidátů na rotaci může být znovu řízeno v roce 2023 s Rayem a Marco Gonzales na základě smlouvy má Castillo ještě jeden arb rok a George Kirby a Logan Gilbert ještě předarb. Mariners mají možnost klubu za 4 miliony dolarů Chris Flexen‘s 2023 služby, i když to bude převedeno na 8 milionů $ a bude zaručeno, pokud mezi loňským a letošním rokem hodí dohromady 300 směn. Aktuálně je na 296 2/3, což z něj dělá virtuální zámek, aby se příští rok držel Seattlu, kromě zranění.

Jinde na soupisce, Ty Francie a Eugene Suárez by měl mít stále zakryté rohy. Chytače Cal Raleigh a Luis Torrens jsou oba stále kolem příštího roku, s Tom Murphy potenciální návrat ke zdraví a také návrat. I když možná prohraje Mitch Haniger k volnému zastoupení, outfield bude mít stále hluboký mix, který zahrnuje Julio Rodriguez, Jesse Winker, Jarred Kelenic, Kyle Lewis, Sam Haggerty, Derek Hill a Taylor Trammell. Dylan Moore může být zadržen prostřednictvím rozhodčího řízení pro vyšší užitnou povinnost. Všechny pomocné sbory mohou být zachovány prostřednictvím rozhodčího řízení kromě Ken Gileskterý letos sotva nadhodil, ale pokud tým chce, může být přiveden zpět prostřednictvím klubové opce za 9,5 milionu dolarů.

Když to vezmeme v úvahu, střední vnitřní pole se zdá jako nejjasnější způsob, jak upgradovat tým pro rok 2023. Dva z letošní supertřídy shortstopů (Story a Semien) se nakonec upsali jako druhý baseman, což je jedna z cest, jak by se M mohli vydat. , i když to vyžaduje buy-in od hráče. Není jasné, zda by někdo z Bogaerts, Turner, Swanson nebo Correa měl o takové uspořádání zájem. Možná by bylo moudré, aby zmírnili svůj postoj ke Crawfordově stálosti na pozici shortstopa, protože mají peníze a soupisku na to, aby letos v zimě šli po markýzovém shortstopu.

podobné příspěvky

Leave a Reply