TopGolf s Garrettem Wilsonem z Jets vyžaduje ochranné vybavení (Video)

1

Výběr v prvním kole New York Jets Garrett Wilson by měl být na hřišti velkým přínosem, ale v dohledné době se nepřipojí ke čtyřem týmovým kolegům.

New York Jets, vyzbrojeni dvěma volbami v prvním kole draftu NFL 2022, provedli svůj plán k dokonalosti, když se pokusili dostat obránce druhého ročníku Zacha Wilsona do nejlepší pozice k úspěchu. Nejprve mu poskytli určitou obrannou pomoc tím, že vybrali Sauce Gardnera. S dalším výběrem pak vzali Ohio State star wide receiver Garretta Wilsona, který očividně Wilsonovi přímo pomůže.

I když může být oblíbeným cílem v ofenzivě Jets, když jsou na hřišti, Wilson pravděpodobně nebude v dohledné době pozván do Wilsonova sobotního scramble týmu v místním country klubu.

Video Wilsona na TopGolfu se objevilo v sobotu a je to pohled na něj.

Nejen, že to vypadá, že se ten muž úplně ztratil s golfovou holí v ruce jen ze samotného postoje, ale je to ještě horší, když se švihne. Citovat Šťastný Gilmore„Páni! Klub zašel dál než míč!“

Trysky: Garrett Wilson dělá z TopGolfu extrémní sport s nevysvětlitelným švihem a hodem holí

Nechť je to poučení pro všechny: Pokud uvidíte Garretta Wilsona na TopGolfu, pravděpodobně tam budete potřebovat helmu více než na fotbalovém hřišti.

Se vší vážností, Wilson nebyl v prvním kole brán pro jeho schopnost zahrát birdie nebo bombardovat fairway. Takže tohle všechno je dobrá zábava, protože existuje spousta důvodů se domnívat, že je mnohem schopnější dělat práci, za kterou ho Jets platí, konkrétně navázat vztah s Wilsonem a být katalyzátorem útoku na New York.

I přesto je těžké si myslet, že se toto video nedostane do šatny Jets spíše dříve než později a Wilson určitě zachytí nějaké hecování od svých nových spoluhráčů.

Leave a Reply