Trevon Diggs už v Cowboys vyvolává pocity hrůzy

1

Na začátku tréninkového kempu Dallas Cowboys měl rohový obránce Trevon Diggs několik okamžiků, které v týmu znepokojovaly jeho sezónu 2022.

Druhá sezóna Trevona Diggse u Dallas Cowboys v roce 2021 byla více než slibná poté, co byl jmenován hráčem All-Pro. Diggs skončil s 11 zákroky, z nichž dva se vrátil na touchdowny, aby pomohl vést obranu Cowboys. Ale nebylo to tak působivé pro některé, kteří se ptali, zda je Diggs hráčem typu všechno nebo nic.

Během roku někteří v médiích tvrdili, že Diggs buď přišel s odposlechem, nebo by dostal výprask. Ačkoli Cowboys byli pravděpodobně docela spokojeni s jeho počty zachycených v loňském roce, Diggs měl také 10 nezdařených úlovků s 16,1% mírou zmeškaných úlovků. podle profesionální fotbalové reference.

Diggs prožil několik okamžiků proti CeeDee Lambovi v tréninkovém táboře, které, jak se zdá, přispívají k některým příběhům, že je jako hráč buď boom, nebo krach. Ačkoli Lamb je skvělý hráč a je to stále tréninkový kemp, pokud tým nebo nějací fanoušci pochybovali, že tyto hry jim nepomáhají cítit se lépe.

Diggs ukázal, když se seřadil v reportáži muž proti muži, že ho lze porazit a není to jen Ceedee Lamb, kdo ho v táboře těžce popálil.

I když se to může vymstít a Diggsovy vysoce postavené míčové dovednosti mu pomáhají vyrovnat nedostatky v muž-k-muž, je to problém. Ale pokud se Diggsovi podaří zlepšit své schopnosti pokrývat muže proti muži, může se dostat do konverzace jednoho z nejlepších hráčů v NFL.

Leave a Reply