Tyler Stephenson pravděpodobně vynechá zbytek sezóny

1
Tyler Stephenson pravděpodobně vynechá zbytek sezóny

Chytač červených Tyler Stephenson pravděpodobně vynechá zbytek sezóny poté, co podstoupil operaci ke stabilizaci zlomeniny klíční kosti, píše Bobby Nightengale z Cincinnati Enquirer. Dříve se očekávalo, že Stephenson bude venku až do září, ale nyní je jasné, že jeho sezóna 2022 je pravděpodobně u konce.

V krátkodobém horizontu to má malý dopad na postavení Cincinnati, protože poslední Reds mají malou naději vstoupit do posezónního obrazu této sezóny. To však upevňuje určitý čas na hraní pro Stephensonovy náhradníky, Michael Papierski, Austin Rominea Mark Kolozsvarydruhý z nich je v současné době v Triple-A.

The Reds vědí, co mají ve Stephensonu, a Romine, když na to přijde, zavedená veteránská posila. Zbytek této sezóny ale mohou využít k hodnocení Papierskiho a Kolozsvaryho v jejich funkcích jako budoucího partnera Stephensona za talířem. Aramis Garciakterý je v tomto roce druhý v týmu po Stevensonovi, je také na seznamu zraněných.

Zatím se zdá, že šestadvacetiletý Papierski se s největší pravděpodobností dočká výrazného hracího času na místě Stephensona. Papierski byl získán od Giants na začátku této sezóny poté, co se objevil v pouhých pěti zápasech za San Francisco, se kterým debutoval v Major League. S Cincinnati se Papierski objevil ve 24 zápasech a zatím v této sezóně pokořil .158/.250/.158 na 65 deskách.

podobné příspěvky

Leave a Reply