Včasné připomenutí, abyste nikdy nesázeli proti Tomu Bradymu, protože Bucs QB slaví 45 let

4

Tom Brady mohl mít včera 45 let, ale letmý pohled na jeho kariérní čísla ATS vám připomene, že sázet proti němu je stále špatný nápad.

Pokud jste se jakýmkoliv způsobem zabývali sportovním sázením během posledních 21 let, pravděpodobně jste se již tuto lekci naučili tvrdě. Jelikož však quarterbackovi Buccaneers bylo ve středu 3. srpna 45 let a ve čtvrtek večer začíná přípravná sezóna NFL, zdá se, že je vhodná příležitost všem připomenout, aby nikdy nesázeli proti Tomu Bradymu.

Některé věci ve sportu jsou prostě nevyhnutelné. Nehybné hory a nezastavitelné vlny se objevují tu a tam; Barry Bonds překonal rekord homerunu nebo Tiger Woods byl v roce 2000 předním peněžním vítězem PGA.

Greg Auman z Athletic udělal světu laskavost, když nám všem připomněl, že v dnešní době můžeme počítat se třemi jednoduchými věcmi: smrtí, daněmi a Tomem Bradym, který zakrývá šíření.

Včasné připomenutí, abyste nikdy nesázeli proti Tomu Bradymu

Tom Brady ve své slavné 21leté kariéře vlastně hrát hry, je proti šíření lepší než kterýkoli sázkař na největší topidlo svého života. Více než 58 % oproti spreadu v jeho kariéře je dobré pro druhou nejlepší desku všech dob za Joem Montanou. Do této konverzace už nikdy nemusí vstoupit další zadák.

Brady tuto offseason krátce odešel do důchodu poté, co se jako 44letý dostal do hry NFC Championship, a pokud dokáže udržet historii, je oprávněně hozením mincí, zda rok 2022 bude či nebude pro KOZU skutečnou labutí písní.

Jako někdo, kdo znovu a znovu odkulhal od sázení proti Tomu Bradymu, je mým osobním záměrem v roce 2022 sedět a obdivovat jeho práci zpovzdálí. Nicméně, když už si nemůžu pomoct, tak ano nevyhnutelně Pokud se rozhodnete přihodit nějaké peníze na hru Bucs, bude to ve prospěch tohoto muže, tohoto mýtu, této legendy o quarterbackovi, který je lepší v pokrytí spreadu, než o čem by kdokoli z nás mohl snít.

Leave a Reply